Справа Верланова: НАБУ викликало на допит ексголову податкової (Документ)

последние новости в Украине останні новини в Україні


НАБУ веде досудове розслідування у справі за підозрою Сергія Верланова у зловживанні владою та службовим становищем, що призвело до завдання збитків державі в розмірі 2 мільярдів гривень.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Національне антикорупційне бюро України викликало на допит колишнього голову Державної податкової служби Сергія Верланова. Допит призначено на 11 лютого.

"Повістка про виклик Верланова Сергія Олексійовича, 6.08.1981 року народження, Вам необхідно прибути 11 лютого 2021 року об 11:00, до Національного антикорупційного бюро України за адресою: м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, для участі у допиті в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні № 22020000000000221 від 20.10.2020", — йдеться в повідомленні НАБУ.

НАБУ підозрює Сергія Верланова у зловживанні владою, що призвело до завдання збитків державі в розмірі 2 мільярдів гривень.

ASPI news писало, що ексглава Державної податкової служби України Сергій Верланов проживає останні сім місяців в Німеччині. За словами адвоката, Верланов веде в Німеччині адвокатську практику, і про це відомо органу досудового розслідування. Водночас, за інформацією адвоката, Верланов готовий співпрацювати з правоохоронними або судовими органами в передбаченому законом порядку, з урахуванням місця його постійного перебування. Раніше у Верховній Раді пояснили, як ексчиновники ДПС щомісяця крали 2,5 мільярда гривень на "скрутках" ПДВ.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/sprava-verlanova-nabu-viklikalo-na-dopit-eksgolovu-podatkovoi-dokument”