За сім днів зафіксовано 22 порушення Правил рибальства

01_24_Result 16 230120

Протягом тижня із 16 по 23 січня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства. Так, складено п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 15 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), один – за ст. 88 – 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів) та один – за ст. 85 – 1 КУпАП (зберігання заборонених знарядь лову).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протягом грудня сіверяни на рибалили 150 кг «незаконної риби»

Всього в порушників вилучено 6 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 166 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 1 090₴ Збитки, завдані рибному господарству України, становили 221₴

Для прикладу, 16 січня на озері біля с. Леньків Новгород – Сіверського району викрито місцевого жителя із сіткою зяберною (одностінною). За допомогою забороненого знаряддя лову порушник встиг виловити майже 1 кг риби: карась сріблястий – 2 екз. та 1 екз. лина. Збитки становили 153₴ На громадянина складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи передано до Новгород – Сіверського районного суду. Рибу і сітку вилучено.

17 січня Чернігівським рибоохоронним патрулем разом з працівниками Ріпкинського відділення поліції ЧВП ГУНП у Чернігівській області в с. Корчів’я Ріпкинського району викрито жителя м. Чернігів, який на території свого господарства зберігав 111 од. заборонених знарядь лову: 81 од. ятерів та 30 од. сіток зяберних (одностінних). На порушника складено адміністративний протокол заст. 85 – 1 КУпАП. Матеріали справи передано до Ріпкинського районного суду для притягнення винної особи до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада діє заборона на лов риби на зимувальних ямах.

Від початку місяця державними інспекторами виявлено 30 правопорушників, які знехтували цією забороною. На них складено адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Нараховано штрафів на суму 2 105₴

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш "Telegram"-овий канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте також


    «Газель» в асфальті, нове «обличчя» Герашки та пошуки на “Золотому березі”: недільний підсумок новин
    Мамологічний вектор: медичний погляд на жіночі груди
    У Чернігові декомунізували стелу героям Сталінграду (Фото)

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/society/za-sim-dniv-zafiksovano-22-porushennya-pravil-ribalstva-200671”