Дон Макарон ибн Дмитрий Якимец: чем подкупать?

Дмитрий Якимец: народній оппозиционер Ровно снова в строю
Дон Макарон ибн Дмитрий Якимец: чем подкупать?
Дмитрий Якимец готовит массовый подкуп ровенчан к выборам
Макароны, масло, гречка: Дмитрий Якимец кормит перед выборами
Обещания и проднаборы: чем накормит Дмитрий Якимец избирателя?

К выборам в парламент всплывают самые неожиданные персонажи, о которых, казалось бы, давно забыли. Вот так случилось и с Дмитрием Якимцом, которого в Ровно хоть еще и помнят, но давно уже с ним не считаются. Но сам Дмитрий готов к тому, чтоб щедро засеять округ гречкой.

Дон Макарон: Якимець вирішив повернутися у політику за допомогою продуктових наборів

Колишній кандидат на посаду рівненського міського голови Дмитро Якимець розповів про свій новий проект – торгову марку «Наше Рівне». За його словами він є автором ідеї та керівником однойменної торгової компанії, яка займатиметься випуском та реалізацією через торгівельні мережі продукції малих та середніх виробників під одним брендом.
«Ми забезпечуємо реалізацію усієї випущеної продукції через партнерські дилерські фірми у кількох тисячах торговельних точках Рівненської та сусідніх областей. Таким чином не крупним місцевим виробникам буде простіше конкурувати із потужними брендами та збільшити об’єми власного виробництва, не витрачаючись на маркетинг та дистриб’юцію.
Не раз бачив такі ініціативи в країнах Євросоюзу, зокрема в Польщі…і дуже хотілось би реалізувати таке і у нас. Щоб кожен мешканець краю одразу бачив – перед ним якісна місцева продукція. Щоб купував, підтримував не тільки гривнею, а й рекомендацією для знайомих. Оце, на мою думку, справжній патріотизм», – зазначив Дмитро Якимець.
Однак, як зазначило джерело нашого видання в оточені політика за допомогою бренду «Наше Рівне» Дмитро Якимець планує повернутися у політику та будувати на цьому свою майбутню виборчу кампанію на посаду міського голови Рівного.
Вже найближчим часом може з’явитися однойменний громадський рух, який стане таким собі своєрідним місточком для активної фази політичної частини піар-кампанії колишнього лідера “Громадського контролю”.
Кажуть, політтехнологи порадили Якимцю використовувати саме такі методи ведення передвиборчої кампанії, вже перевірені не на одних виборах: зробити ставку на байдужих громадян, голоси яких можна банально “купити” за продуктові набори – так звана “технологія гречки”.
До речі, як розповідає наш співрозмовник саме гречка і має стати одним із наступних продуктів, які вже незабаром будуть випускатися під маркою «Наше Рівне» в одному ряду з макаронами та олією.

З’ясувалося, хто «невістка» Дмитра Якимця

Лідер ГО «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець на зустрічі із місцевими журналістами говорив про брудні передвиборчі технології, які віднедавна почали застосовувати проти нього та його однодумців. Плакати та листівки, які не містять замовника та будь-яких вихідних даних, уже тиждень поширюють по місту невідомі особи. За словами Якимця, винен у цьому мер Рівного Володимир Хомко.
Про це повідомляється на сайті організації.
Розпочалося все з того, що діючу міську владу почало бісити те, що «Рівненський громадський контроль» розпочав опитування рівнян щодо їхнього ставлення до політичних фігур, знання депутатів від їхнього округу і т.д., розповідає Дмитро Якимець. Ця інформація необхідна для розуміння загальної ситуації в місті. На це громадська організація має абсолютне право і при цьому не порушує українського законодавства. Дмитро Якимець говорить, що опоненти РГК натомість почали розклеювати на кожному під’їзді листівки, у яких закликають не вірити волонтерам-соціологам:
«Наші активісти зараз ходять по місту із опитуванням. Питання там різні: чи знаєте Ви депутата із свого округу, чи задоволені роботою міської влади і міського голови, яка найбільша проблема на Вашому окрузі? Це стандартний набір запитань, щоб дізнатися головні проблеми міста, що людей хвилює. Натомість з’являється різний бруд із закликами: «Не відчиняйте дверей! Якщо не правильно відповісте, вам двері фарбою обіллють!». Це маразм повний! Ці люди – члени нашої організації «Рівненський громадський контроль». Їхнє завдання – зібрати інформацію, що рівняни думають про місто, на які напрямки треба звертати увагу передусім».
Розпочалася брудна кампанія набагато раніше, зазначає Дмитро Якимець. На кожній сесії міськради, у інтерв’ю та публічних виступах представники діючої влади Рівного та політичні підлабузники міського голови обливають брудом «Рівненський громадський контроль» та його членів. Дмитру Якимцю приписують міфічну бурштинову мафію та висмоктують з пальця інші нісенітниці.
Однак ця ситуації, каже Дмитро Якимець, вказує на те, що команда «Рівненського громадського контролю» на правильному шляху:
«Ці всі нісенітниці, цей весь бруд – це робота, я переконаний, передвиборчого штабу Володимира Хомка. Це означає, що вони вбачають у нашій команді, у мені особисто альтернативу діючої влади. Ці люди, як смерті бояться втратити владу в місті. У Рівному побудована ціла імперія, яка працює, як годинник. Якщо вона буде зруйнована, то багато людей втратять свої матеріальні блага».

Компанія Дмитра Якимця запатентувала «Тунель кохання»

Товариство «Компанія наше Рівне», яке належить екс-кандидатові у міські голови Рівного Дмитрові Якимцю та рівнянці Антоніні Опанасюк, зареєструвала торгову марку «Тунель кохання».
Патентний повірений Юрій Трачук розповів, що захист цієї торгової марки діє уже з кінця 2018 року.
Окрім того, компанія запатентувала і торгову марку «Наше Рівне».
Як зазначає п.Трачук, власник торгових марок «Тунель кохання» та «Наше Рівне» може дозволяти або забороняти використовувати ці назви іншим особам щодо наступних груп класів товарів або послуг:
косметика, зубні пасти, парфуми, речовини для прання;
- друкована продукція, канцелярські товари та офісне приладдя, навчальні матеріали;
- кава, чай, какао, макаронні вироби, борошно та зернові продукти, хліб, хлібобулочні та кондитерські вироби, шоколад, морозиво, цукор, мед, сіль, прянощі, соуси та інші приправи;
- пиво, безалкогольні напої, мінеральні та газовані води, фруктові соки, сиропи;
- алкогольні напої;
- рекламування, керування підприємницькою діяльністю, адміністрування у сфері підприємницької діяльності;
- юридичні послуги, послуги з охорони матеріального майна і фізичних осіб.
Зазначимо, що під брендом "Наше Рівне" випускають солодкі води, макаронні вироби і т.п.

«Нові сили» Саакашвілі на Рівненщині рухатимуть Якимець і Кириллов?!

Поява нової потенційно рейтингової партії в усі часи викликала пожвавлення у людей, що мають незадоволені політичні амбіції. А відтак, нова у масштабах України сила далеко не завжди виявляється такою ж безпосередньо на місцях…
Днями на сайті «Руху нових сил» оприлюднили першу п’ятірку рівненських активістів. З великою вірогідністю на наступних виборах саме їх позиціонуватимуть як ті самі «нові сили». Більшість облич, однак, знайомі рівнянам вже не перший рік.
Насамперед, це Дмитро Якимець – бізнесмен і рівненський активіст Революції Гідності, який після її перемоги взяв участь вже у двох виборчих кампаніях. Так, у 2014 р. пробував стати народним депутатом від Рівного, однак на 6% поступився «свободівцю» Олегу Осуховському.
Новий рік – і новий програш, іще дошкульніший. Цього разу у боротьбі за крісло міського голови Рівного амбітного активіста переміг чинний мер Володимир Хомко, та ще й з відривом у 30%.
Нагадаю, під час тих виборів найуразливішим місцем пана Якимця було походження коштів на потужну медіа-кампанію: безкінечні біг-борди, маса друкованої продукції, прайм-тайм на телеканалах, частота якого, за підрахунками Комітету виборців, була вищою, аніж в основних конкурентів разом узятих…
І так впродовж цілого року. Опоненти, називаючи відверто завищені суми витрат, пояснювали їх походження підтримкою загадкових бурштинокопачів із Сарненського району – Батьківщини пана Якимця.
Сам він усі ці закиди невтомно спростовує, заявляючи, що кампанію вів на кошти, отримані від продажу власного бізнесу, а також за рахунок посильної допомоги рівненських бізнесменів, яким чинна влада добряче «залила сала за шкіру».
Одним із саме таких бізнесменів тоді виявився іще один нинішній соратник Міхеіла Саакашвілі - власник рекламної групи «Радіо Дім Рівне» Юрій Плоский. Саме він був одним із організаторів «Антикорупційного форуму», у рамках якого колишній президент Грузії вперше відвідав Рівне.
«Новизна» пана Плоского, м’яко кажучи, викликає багато сумнівів хоча б тому, що у різні роки він був помічником народних депутатів Віталія Цехмістренка («Наша Україна», 2002 р.) та Юрія Прокопчука («Батьківщина», 2007 р). Тривалий час керував телеканалом «Рівне-1» (ймовірно, саме цим і пояснюється висока присутність там пана Якимця)…
Пліч-о-пліч з Дмитром Якимцем у Рівнераду йшов також і колишній миротворець у Косово та Іраку, дипломований інженер авіації та космонавтики Олександр Зайчук. Останнім часом він проявляє себе здебільшого як волонтер та активний прихожанин Української православної церкви (Московського патріархату).
Торік як голова Громадської ради при УМВС у Рівненській області навіть скаржився у прокуратуру на утиски громади УПЦ МП на Рівненщині. Церковній тематиці і нині присвячує значну кількість дописів у «Фейсбук».
Разом з вищезгаданими панами на вибори-2015 ішов також заступник голови правління «Спілки водіїв» Валентин Демчук, який нині також потрапив до команди Саакашвілі. Варто зазначити, що «Громадський контроль» Дмитра Якимця – це не перша в його історії політична сила: в 2010 р. він був обраний депутатом Рівнеради від «Батьківщини», а іще через два роки невдало балотувався в Парламент за списками партії «Україна - вперед», яку тоді очолювала нинішня депутатка від «Опозиційного блоку» Наталя Королевська (яка, як і пан Демчук, у минулому мала стосунок до «Батьківщини»).
В часи Майдану Гідності «Спілка водіїв», одначе, активно допомагала столичним протестувальникам: безкоштовно возила людей у Київ і назад. Сьогодні матеріально і технічно підтримує українських бійців на сході.
Єдиним рівненським активістом «Руху нових сил», який не має причетності до «Громадського контролю», є колишній ведучий «РТБ», а нині власник інтернет-порталу «Таке Info» Михайло Чубай. Свого часу він завідував інформаційним напрямком колишнього голови Рівненської облради Михайла Кириллова, який, власне, і заснував «Таке Info».
До слова, пан Кириллов є сином покійного нині Михайла Кириллова. При житті той був керівником рівненського «Руського центру» і активно пропагував проросійську і антиєвропейську політику. Син, утім, неодноразово заявляв, що поглядів батька категорично не поділяє, ба більше - майже з ним не спілкується.
В 2010 р. Кириллов-молодший стає депутатом облради від партії «Фронт змін». В 2012 р. політична сила об’єднується з «Батьківщиною» - і саме він очолює відповідну фракцію. В 2014 р. пише заяву на вихід з «Батьківщини» і вже через півроку вдруге потрапляє до облради, але вже за списком «БПП-Солідарність».
Кілька місяців тому пан Кириллов покинув також і фракцію «Солідарності». Прикметно, що робить це синхронно з товаришем Михайла Чубая з часів роботи на «РТБ», колишнім журналістом, а нині депутатом Юрієм Шарманським.
Очевидно, що «Рух нових сил» поставив собі амбітну мету – створити в Україні новий політичний клас. Адже, як часто наголошує Міхеіл Саакашвілі у своїх промовах, «у нашій організації немає головних і призначених, своїх і проплачених. Ми хочемо вигнати бариг із влади».
Під цими словами, упевнений, нині може підписатися чи не кожен свідомий українець. От тільки на Рівненщині йому, схоже, доведеться підписуватися, насамперед, за людей Дмитра Якимця та Михайла Кириллова.