MOVA: Спрощення набуття громадянства – це фантастична можливість для агентів ФСБ з московитської порцелянової "опозиції"

Володимир Зеленський

Це якесь пекельне пекло! Кремлівське #уйло аплодує стоячи такому рішенню свого тезки!

Указом № 594 Володимир Зеленський спростив набуття громадянства московитам.

В ньому зазначено, що: "Документом звільняються від необхідності подання зобов’язання припинити іноземне громадянство особи, які є громадянами Російської Федерації і зазнають переслідувань через політичні переконання у країні своєї громадянської належності та подають клопотання про набуття громадянства України.".

Наслідки рішення. По пунктах: –

1. Це рішення фактично дозволяє наявність подвійного громадянства, що прямо суперечить ст. 4 Конституції України.

2. Московитський ліберал закінчується на українському питанні.

Ми всі неодноразово чули про випадки, коли #йлівські опозиціонери на питання "Чий Крим?" відповідали "русский" або "нє всьо так адназначна...". На останньому мітингу в Москві ті самі "апазіціанери" ледь не розірвали на шматки московита, який чомусь вирішив принести з собою український прапор. Лідерка їхніх протестів на прізвище Соболь в соціальних мережах нещодавно заявила, що "Я нє аранжевая".

3. В кремлівського #ула тепер відкрилася фантастична можливість виростити цілу плеяду своїх агентів впливу, які нібито є його противниками, та закинути їх на територію України з метою дестабілізації тут ситуації. Хоча, і дурному очевидно, що вже на даний момент агентів ФСБ в московитській фарфоровій "опозиції" є "хоч греблю гати".

Українці, тепер ця вся московитсько-окупантсько-шовіністична зараза попреться до нас. Навіть не сумнівайтеся: точно попреться! Бо їм цілком комфортно жити в москвоязикому Києві, Харкові чи Дніпрі, які "нє асоба атлічаютсса ад нашей Мацкви ілі Пітьєра". Навіть до Львова з нашою телячою "супертолерантністю" частина їх залізе...

А далі буде наступне. Вони розпочнуть втручатися в суто українські внутрішньопоітичні справи, мігрувати з етеру на етер українських телеканалів з виттям про "нас прітєсняют" (але вже українці), "рускій язик в Українє — єта кхарашо".

Про "нєкоарошава Путіна" на Московії все менше згадуватимуть, однак збільшуватиметься кількість риторики про те, що саме їх "нє устраєваєт на Українє". Може навіть згодом дійти до того, що з їхньою допомогою повториться сценарій "Путін, ввєді вайска".

Невже аналітики, які працюють на Зеленського, не могли порахувати високу ймовірність такого варіанту розвитку подій?! Чи якраз могли...

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

MOVAДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1565697827-mova-sproshchennya-nabuttya-gromadyanstva-tse-fantastichna-mozhlivist.html”