Санкції США: Нацбанк попередив банки про ризики співпраці з Дубінським (Документ)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Особи під санкціями США негативно впливають на національну безпеку України. Національний банк України (НБУ) попередив про небезпеку співпраці з депутатом Олександром Дубінським.

Об этом сообщает RuGate

Регулятор закликає фінустанови оцінити ситуацію. Відповідний лист НБУ є в розпорядженні LIGA.net.

У зв’язку з рішенням американської адміністрації запровадити обмеження щодо осіб, які були включені в OFAC SDN List, проведення фінансових операцій з ними під сумнівом. У НБУ закликали провезти аналіз та вжити належних заходів обережності з метою управління такими ризиками.

У санкційний список американської влади потрапили семеро осіб. Окрім Дубінського в ньому опинилися колишній депутат Олександр Онищенко, експрокурор Костянтин Кулик, бізнесмени Антон Симоненко, Андрій Теліженко, Петро Журавель.

Також у санкційний список внесли ТОВ "Ера Медіа", ІА "Онлі Ньюз", ТОВ "Скептик" і сайт NABULeaks. Ці структури пов’язані з депутатом Андрієм Деркачем, який включений до списку санкцій.

Раніше ASPI news опублікувало коментар Дубінського, який заявив, що готовий підтримувати президента. Також Дубінський прокоментував санкції США.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/sankcii-ssha-nacbank-poperediv-banki-pro-riziki-spivpraci-z-dubinskim-dokument”