Суддя, який п’яним збив насмерть людину, домігся через суд виплати собі пенсії в розмірі 106 тис грн на місяць

Суд


Екссуддя Господарського суду Івано-Франківської області — Юрій Грица, у серпні 2011 року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на “Волзі” наїхав на працівників “Івано-Франківськводоекотехпрому”, які проводили ремонтні роботи. В результаті один з них помер в обласній клінічній лікарні, інший – отримав інвалідність.

Об этом сообщает Устав


У цей час Юрій Грица продовжував вершити правосуддя, а у 2019 році подав у відставку за власним бажанням. Вища рада правосуддя без проблем задовольнила заяву судді та відправила його в почесну відставку.


Однак йому цього виявилось замало — наприкінці 2020 року Грица звернувся до суду з прохання перерахувати розмір його довічного утримання, мотивуючи це тим, що суддівський оклад за цей час збільшився. Суд задовольнив клопотання Юрія Грица (http://bit.ly/39Zm0oS). Тепер екссуддя буде щомісяця отримувати 106 129 грн з кишень українців.
Читайте також: Абсолютний рекорд: у киянина, який скоїв ДТП, виявили 5 проміле алкоголю в крові


Джерело статті: “https://informator.press/suddia-iakyy-p-ianym-zbyv-nasmert-liudynu-domihsia-cherez-sud-vyplaty-sobi-pensii-v-rozmiri-106-tys-hrn-na-misiats/”