Експрацівник СБУ на посаді заступника голови Житомирської ОДА відповідатиме за взаємодію з правоохоронними органами

Новий заступник голови Житомирської облдержадміністрації, колишній співробітник СБУ Олександр Федько відповідатиме за взаємодію з правоохоронними органами.

Об этом сообщает Сергей Доренко

Про це зазначається на сайті ОДА в розділі «Керівництво».

Біографічна довідка нового заступника голови ОДА:

Народився 21 червня 1986 року у м. Києві.

Освіта повна вища: в 2008 році закінчив Національну академію Служби безпеки України, в 2011 році – Національну академію внутрішніх справ, спеціальність «Правознавство», кваліфікація – юрист.

Трудова діяльність:

07.2003 – 07.2008 – курсант Національної академії Служби безпеки України, м. Київ

07.2008 – 12.2019 – військова служба в органах Служби безпеки України на посадах осіб офіцерського складу

12.2019 – 01.2021 – радник голови патронатної служби апарату Житомирської обласної державної адміністрації

01.2021 – по т.ч. – заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами

Нагадаємо, колишній співробітник СБУ, радник голови Житомирської ОДА Олександр Федько 2 грудня 2020 року подав декларацію кандидата на посаду заступника голови ОДА. На позачерговому засіданні Уряду 18 січня Кабмін погодив кандидатуру Федька Олександра Олександровича на посаду заступника голови Житомирської облдержадміністрації.

Як повідомляв Житомир.info, на початку січня 2021 року колишній голова Житомирської РДА Юрій Оханський перейшов працювати на посаду заступника голови Житомирської ОДА та відповідатиме за реорганізацію районних державних адміністрацій.

13 січня 2021 року в програмі «Діалоги» голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомляв, що документи на нового заступника голови облдержадміністрації знаходились на погодженні в Кабміні. Він також пояснив, у чому затримка з призначенням заступника з цифрової трансформації – є кандидатури з інших регіонів, але Бунечко хоче, щоб цю посаду зайняла людина з Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram


Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_197719.html”