Не вище 37,2: перед входом на виборчі дільниці перевірятимуть температуру

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
Слово і Діло


Вибори в Україні відбуватимуться за умов дотримання протиепідемічних заходів на території виборчих дільниць. Виборців опитуватимуть про наявність симптомів респіраторних захворювань.

Об этом сообщает Компромат

Ті, у кого буде температура вище 37,2, не зможуть проголосувати. Про це 21 жовтня повідомив Максим Степанов, керівник міністерства охорони здоров’я, на брифінгу.

Інформацію щодо симптомів фахівці мають отримати перед входом до дільниці. Рішення ухвалюватимуть на основі відповідних даних.

Біля входу в приміщення для голосування буде вказано розмітку, яка сигналізує на необхідність дотримання дистанції не менш 1-1,5 метра. Для голосування створять окремий вхід і вихід з приміщення. Це допоможе не створювати скупчення людей.

Членів комісій також опитають про стан здоров’я. На вході до виборчої комісії обов’язково повинні бути розташовані дезінфікуючі засоби.

Раніше ASPI news повідомляло, що громадяни, які заразилися COVID-19, не зможуть проголосувати на місцевих виборах у жовтні. Також політологи проаналізували політичну ситуацію та вказали на фатальні помилки загальнонаціональних партій перед підготовкою до місцевих виборів.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/ne-vische-372-pered-vkhodom-na-viborchi-dilnici-pereviryatimut-temperaturu”