Порушення на 200 мільярдів гривень: стало відомо, чи відкривала СБУ справу проти "Нафтогазу" після аудиту 

последние новости в Украине останні новини в Україні

Низка ЗМІ повідомляла, що аудитори виявили в роботі "Нафтогазу" порушень на 226 мільярдів гривень. Через порушення державний бюджет недоотримав понад 75 мільярдів гривень.

Об этом сообщает DEDAL

Служба безпеки України не відкривала провадження проти НАК "Нафтогазу" після аудиту компанії, який виявив порушення на понад 200 мільярдів гривень. Про йдеться у повідомленні СБУ у відповідь на запит Радіо Свобода. Як зазначили у спецслужбі, за результатами розгляду матеріалів ревізії "Нафтогазу", надісланих Державною аудиторською службою на адресу СБ України, слідчими органів безпеки кримінальні провадження не реєструвалися.

Раніше повідомлялося, що аудитори виявили в роботі "Нафтогазу" порушень на 226 мільярдів гривень, через які державний бюджет недоотримав понад 75 мільярдів гривень. Видання "Економічна правда" писало, що Держаудитслужба надіслала матеріали ревізії НАК "Нафтогаз України" до Головного управління контррозвідки Служби безпеки України у сфері економіки.

Раніше голова НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв повідомив, що збитки компанії пояснюються зниженням попиту та цін на енергоресурси, а це вплинуло на всі сегменти НАК. Коболєв підкреслив, що нині найбільші нафтогазові компанії світу фіксують збитки на тлі обвалу ціни на нафту та газ і пандемії коронавірусу. ASPI news писало, що за перше півріччя цього року НАК "Нафтогаз України" отримала чистий збиток у розмірі 11,54 мільярда гривень.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/porushennya-na-200-milyardiv-griven-stalo-vidomo-chi-vidkrivala-sbu-spravu-proti”