У Німеччині викрили масштабну мережу педофілів, серед підозрюваних – 30 тис. людей

У травні першого підозрюваного у справі про насильство над дітьми в мережі ув’язнили на 10 років

У німецькій федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія підрозділ поліції з питань боротьби з кіберзлочинністю викрили масштабну мережу педофілів. Про це 29 червня повідомляє пресслужба Міністерства юстиції регіону.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Ми маємо визнати, що жорстоке поводження з дітьми більшою мірою поширене в інтернеті, ніж ми думали раніше. Підрозділ кіберполіції Північного Рейну-Вестфалії розслідує причетність 30 тис. підозрюваних. Я повторюю: 30 тис. Така величезна кількість однодумців надає навіть слабко технічно підкованим злочинцям будь-яку можливість для надходження відповідного зображення та відеоматеріалів", – зазначив міністр юстиції регіону Петер Бізенбах.

Він підкреслив, що кіберполіція регіону створить спеціальну групу з боротьби із жорстоким поводженням із дітьми в мережі.

Як зазначає Spiegel, понад 70 підозрюваних у справі ідентифікували. У травні першого з них – 27-річного солдата – засудили до 10 років в’язниці.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-nimechchini-rozkrili-masshtabnu-merezhu-pedofiliv-sered-pidozrjuvanih-30-tis-cholovik-1506983.html”