СБУ на три роки заборонила в’їзд в Україну лідеру КПРФ Зюганову та російському продюсеру Фадєєву

СБУ продовжила на три роки заборону на в’їзд в Україну лідеру КПРФ Геннадію Зюганову та заборонила на такий же термін в’їзд російському продюсеру Максиму Фадєєву.

Об этом сообщает Футляр от виолончелиГеннадій Зюганов і Максим ФадєєвПро це повідомляє пресцентр Служби безпеки України.

«За останній місяць СБУ заборонила в’їзд до України 41 іноземцю. Серед них: російські пропагандисти, члени терористичних організацій, сепаратисти та прибічники неонацизму», – зазначили у спецслужбі.

Зокрема, ще на три роки продовжена заборона на в’їзд в Україну лідеру КПРФ Геннадію Зюганову, а також на такий же термін заборонено відвідувати Україну російському продюсеру Максиму Фадєєву.

«Нагадуємо, що СБУ приймає такі рішення щодо осіб, дії яких несуть загрозу національній безпеці та територіальній цілісності України», – пояснили в спецслужбі.

Як повідомляв Центр журналістських розслідувань, п’ятеро померлих російських акторів та співаків, які підтримали окупацію Криму та незаконно відвідували півострів, за що їм був заборонений в’їзд до України, до цього часу включені до Переліку осіб, що загрожують національній безпеці України. Цей список за зверненнями СБУ складає міністерство культури та публікує на своєму сайті.

Про те, хто і як формує так званий «чорний список» – перелік іноземних діячів, які створюють загрозу національній безпеці України, що є підставою для заборони їм в’їзду в нашу країну, читайте в матеріалі ЦЖР «Чорний список», сіра політика і правової туман.Джерело статті: “https://korupciya.info/5365-sbu-na-tri-roki-zaboronila-v-izd-v-ukrainu-lideru-kprf-zyuganovu-ta-rosiys-komu-prodyuseru-fadeevu.html”