Російська православна церква у Молдові боротиметься з вакцинацією від COVID-19Молдовська православна церква, що підпорядковується Москві, почала кампанію проти ймовірної вакцинації проти коронавірусу.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це в четвер, 21 травня, ВВС.


Спочатку єпископ Бельцький і Фалештський РПЦ Маркел закликав вірян відмовлятися від вакцини проти COVID-19, яку, на його переконання, “виробили сатанинські глобалісти”.


Позицію Маркела підтримав й тамтешній Синод РПЦ. Він погрожує керівництву Молдови перестати згадувати його в службах.


Єпископ Маркел виклав звернення, в якому він повідомив мирян, що восени уряд планує розгорнути масову і безкоштовну вакцинацію.


Він вважає, що вакцина становить загрозу життю людей, адже під виглядом препарату, на його переконання, “влада буде вживлювати в тіла громадян чіпи, через які буде контролювати їхнє життя за допомогою технології 5G, розробленої на Заході”.


“Ота нова субстанція, яку нав’язують нам сатанинські глобалісти, є отруйною, як диявольська змія… Це пастка, яка позбавляє нас свободи, святого дарунку”, – переконував єпископ своїх вірних.


Синод Молдовської православної церкви опублікував звернення до керівництва країни – президента Ігоря Додона, прем’єра Іона Кіку та спікерки парламенту Зінаїди Гречаної – із проханням не залучати вірних цієї конфесії до примусової вакцинації, яку, за його інформацією, уряд планує розгорнути у листопаді у відповідь на нову хвилю пандемії.


Церква закликала керівництво Молдови “поважати права вірних і обрати добровільну вакцинацію”.


Синод звинуватив уряд у позбавленні християн Молдови підтримки церкви “у часи біди”.


“Інакше ми скористаємося нашим канонічним і моральним правом не згадувати вас у наших молитвах”, – погрожують в церкві.


“Господи, прости мене і вбережи мене від гріха. Дай мені сили і розуму реагувати на таке розумно і спокійно. Маймо співчуття і розуміння. Це може статися із кожним з нас, адже у будь-кого розум може затьмаритися через інстинкти, спокуси і помилки. Помолімося за ясність розуму і здоров’я людей, включно із бюрократами від церкви і її служителями”, – на погрози від РПЦ прем’єр-міністр Молдови Іон Кіку в фейсбуці.


Нагадаємо, коронавірус виявили в 11 ченців монастиря УПЦ МП на Хмельниччині.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/rosiys-ka-pravoslavna-tserkva-u-moldovi-borotymet-sia-z-vaktsynatsiieiu-vid-covid-19/”