Голлівудська акторка українського походження розповіла, як хворіє на коронавірус

последние новости в Украине останні новини в Україні

Американська акторка з українським корінням Іванна Сахно була терміново госпіталізована. Спочатку від недуги вона лікувалася вдома, але з часом її стан погіршився, і їй знадобилася медична допомога.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Результат тесту на COVID-19 виявився позитивним, проте симптоми коронавірусу у Сахно проявилися не відразу. Наразі актриса перебуває в лікарні, звідки на сторінці в Instagram публікує дописи, в яких повідомляє про перебіг хвороби. Вона показала свій вигляд і написала, що зараз почувається набагато краще, хоча до цього не мала сил навіть піднятися з ліжка.

Своїм шанувальникам зірка кіно запропонувала залишатися вдома і не наражати себе на небезпеку, а також подякувала за турботу і теплі слова. "Мої симптоми почали згасати, і крайні два дні мені вже стало краще. Навіть помила вікно. Ця ситуація у світі торкнулась кожного з нас, і я сподіваюсь, що з вами все максимально добре. Будь ласка, продовжуйте бути вдома та піклуйтесь один про одного. Світ є дивовижним, і всі ми хочемо його якомога швидше побачити знову. Давайте для цього робити правильні кроки", — написала Іванна Сахно.

ASPI news раніше публікували, що через ураження коронавірусом в США помер 52-річний композитор Адам Шлезінгер. Також в Україні ствердили єдиний протокол для лікування COVID-19.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/gollivudska-aktorka-ukrainskogo-pokhodzhennya-rozpovila-yak-khvorie-na”