Зе-мародери з МЗС Кулеби розпродують елітний дипломатичний автопарк за ціною металобрухту

Коли посольські авто розпродують по 30 доларів за штуку – це корупція в лавах МЗС? Як можна захопити дипломатичне крісло у міністерстві? І нарешті, скільки потрібно «дати на лапу» за звичайнісінький прийом у консульстві? Щоб довести деякі факти, команда «СтопКору» провела експеримент під прикриттям. Докладніше про це – у матеріалі Артема Поліковського.

Об этом сообщает Преступная РоссияЯк гадаєте, скільки коштує дипломатична автівка? Преміальна марка, шкіряний салон. Вартість нової – близько сорока тисяч доларів. Але у самому МЗС торік таке авто чомусь оцінили у 51 тисячу гривень і продали.
І це не найменша ціна. За нашими даними, деякі преміум-автівки дипломатичного відомства розпродають… за 500 гривень.Читайте також:

  • Apple до цих пір продає ОЗУ для своїх ПК з космічної націнкою
  • Інна Пащенко: незадеклароване майно та суди: секрети ймовірної очільниці Сумської ОДА (ОНОВЛЕНО)
  • "Слуги народу" хочуть позбавити пільг більшість АТОвців.«Автопарк є доволі різним. Це, як правило, гарні марки: чи Volkswagen, чи BMW, Toyota, авт вітчизняних виробників, як ви розумієте, тут нема. Пізніше, після певного терміну, такі автомобілі переходить в ту категорію, використовувати їх безпосередньо для потреб посольства вже не можна. Автопарк оновлюється і на це виділяють кошти з державного бюджету», – коментує наша інсайдерка, чиє обличчя ми не показуємо з міркувань безпеки.


У відповіді на запит журналістам підтвердили і терміни перебування керівників посольств на посадах, і вартість проданих автівок.


А ще показали скільки грошей витратили на культурні заходи по всьому світу. Лише торік – майже 8 мільйонів гривень. Як стверджують наші інсайдери, це ще один напрям корупційного заробітку МЗС.


«Якщо працівник сплачував якісь кошти для того, щоб виграти цей відкритий конкурс, звичайно, він мусить ці кошти повернути собі. І дуже часто такі працівники не гребують тим, аби «заробляти», щоб покращити своє фінансування», – резюмує співробітниця відомства Анастасія.


stopcor.org


Поділитися цим:

  • Twitter
  • Facebook


Подобається це:

Подобається Завантаження…


Пов’язаноДжерело статті: “https://akcenty.life/ze-marodery-z-mzs-kuleby-rozproduiut-elitnyy-dyplomatychnyy-avtopark-za-tsinoiu-metalobrukhtu/”