Імпорт електроенергії з Росії та Білорусі продовжується всупереч вимозі Зеленського

Імпорт струму з Росії та Білорусі продовжується всупереч вимозі президента Володимира Зеленського його зупинити, з початку 2020 року ми імпортували 202 млн кВт.год. Про це повідомляється на сторінці Facebook Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Країна входить в економічну кризу, а імпорт електроенергії з Росії та Білорусі, який видавлює українську генерацію, досі йде. Сьогодні 300 тис. кВт-годин. У вечірні пікові години. Нагадаємо, що з початку імпортних поставок, з липня 2019 року, ми вже відправили до Росії напряму та транзитом через Білорусь 1,95 млрд грн", — повідомили у ВЕА.

Нагадаємо, імпорт електроенергії з Росії було відновлено з 1 жовтня 2019 року завдяки "поправці Геруса". Це призвело до проблем у вітчизняній енергетичній і вугільній галузях, зокрема до обмеження потужностей українських енергопідприємств і зниження рівня споживання вугілля вітчизняними ТЕС. У зв’язку з цим 25 лютого 2020 року президент України Володимир Зеленський доручив зупинити з 1 березня імпорт струму з Росії і Білорусі та завантажити вугіллям вітчизняні ТЕС.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/import-elektroenergii-z-rosii-ta-bilorusi-prodovzhuetsya-vsuperech-vimozi-zelenskogo.htm”