ООН виділить Україні $33 млн на боротьбу з коронавірусом

последние новости в Украине останні новини в Україні


Організація Обʼєднаних Націй виділить 33 млн доларів США допомоги Україні для протидії розповсюдженню коронавірусу SARS-CoV-2.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це у Facebook повідомив постійний представник України при ООН Олег Ніколенко в середу, 25 березня.

За його словами, кошти підуть на проєкти для східних регіонів України у сферах охорони здоров’я, продовольства та товарів першої необхідності, проєктів, які допомагають літнім людям та людям з інвалідністю, а також проєктів дистанційної шкільної освіти. Ніколенко додав, що генсекретар ООН планує залучити $2 млрд для стримування поширення коронавірусу у світі. План має забезпечити доставку необхідного лабораторного обладнання й медикаментів, встановлення додаткових станцій для персональної гігієни, а також проведення інформаційних кампаній про особистий захист та захист навколишніх від вірусу.

"Глобальний план гуманітарного реагування для боротьби проти COVID-19, про який сьогодні оголосив Генсек ООН, передбачає допомогу й Україні. Сума допомоги складатиме $33 млн. Мова йде про реалізацію гуманітарних проєктів у східних регіонах по обидві сторони від лінії розмежування за такими напрямами: заклади охорони здоров’я, продовольча безпека та товари першої необхідності особи похилого віку та люди з інвалідністю дистанційна шкільна освіта", – написав Ніколенко.

Нагадаємо, ООН витратить 2 млрд доларів, щоб не допустити повторного розповсюдження коронавірусу.

Також повідомлялось, що борода підвищує ризик підхопити COVID-19 у 1000 разів.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/oon-vidilit-ukraini-33-mln-na-borotbu-z-koronavirusom”